LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Ai kupton që je bërë sa një derr"/Klea Huta i habit të gjithë me këtë rrëfim

26 Mars 2019, 09:53, Lifestyle CNA

Klea dhe Elgiti janë ndër çiftet më simpatikë te showbiz-it të cilët që nga momenti që vendosën të bënin publike marrëdhënien e tyre, ndajnë shpesh me ndjkësit në rrjete sociale detaje dhe momente nga raporti i tyre.

Prezantuesja dhe këngëtarja simpatike ka ndarë sot me ndjekësit në llogarinë e saj ne Instagram, një foto me kantautorin, që supozohej të ishte romantike, por në fund nuk rezultoi dhe aq.

?Epo gjithë ky peizazh. Gjithë kjo kohë e bukur. Do të bësh një foto romantike dhe befas, ai kupton që je bërë sa një derr. Më fal për mishin e këputur shpirt?-shkruan Klea në mbishkrimin që shoqëron foton e momentit komik, ku Elgiti mundohet të mbaje hopa Klean.

Nga mimika e kantautorit duket që e ka pamundur të mbajë në krahë Klean, e cila pranon hapur se ka shtuar disa kilogramë.

 

Lajmet e fundit nga