LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Qaja çdo ditë"/Tallej nga shokët në shkollë, por tashmë është këngëtari më i ndjekur

26 Mars 2019, 10:25, Lifestyle CNA

Këngëtari i njohur Ed Sheeran, ka treguar se tallej çdo ditë në shkollë nga shokët, për shkak se kishte flokë ?ginger?, syze dhe i mbahej goja.

?E urreja me gjithë zemër shkollën fillore, qaja çdo ditë. Kam flokë të kuq prandaj që ditën që fillova shkollën menjëherë ?u sulmova?- me flokë të kuq, më mbahej goja dhe kisha syze gjigande? thjesht pak i çuditshëm.Por kur u rrita pak a shumë fillova ta dashurojë këtë, gjithnjë jam dukur pak  i çuditshëm. Nuk kam pasur asnjëherë fat me vajzat apo gjëra të atilla, gjithnjë isha ?unë dukem pak i çuditshëm.?- ka treguar Ed në një intervistë me DJ Nihal dhe reperin Dave.

Përveç talljes nga shokët, ai gjithnjë është ndjerë keq në shkollë sepse nuk mund të luante sporte dhe nuk e kishte kuptuar talentin e tij në muzikë.

?Shkova në gjimnaz, fillova të luaj në kitarë dhe u bëra pjesë e një grupi. Muzika është një ndër to gjëra që të japin vetëbesim. Papritmas mendon ?ëoë, unë mund të bëj diçka mirë.? Përpara se të nisja kitarën, nuk bëja asgjë. Kam qenë në një shkollë fillore që ishte pak sportive dhe unë nuk mundesha të luaja sport. Ashtu ishe ?cool?- nëse ishe i mirë në futboll ishe ?cool? dhe unë nuk isha. Pastaj në gjimnaz ishte një vend ku shkriheshin të gjitha gjërat e ndryshme dhe fillova të luaja në kitarë dhe papritmas u përshtata.?

Lajmet e fundit nga