LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pasi pranoi se ka kryer marrëdhënie me vajzat e grupit,Mel B zbulon më shumë sekrete

27 Mars 2019, 09:40, Lifestyle CNA
Pasi pranoi se ka kryer marrëdhënie me vajzat e grupit,Mel B zbulon

Deklarata e Mel B ditën e djeshme ka bërë bujë të madhe në mediat e huaja. Ajo pranoi se ka kryer marrëdhënie seksuale me Geri Halliwell  kur ishin pjestarë të grupit ?Spice Girls? në vitin 1990.

Por këngëtarja në një tjetër intervistë për ?2Day FM? ka folur edhe për  natën romantike dhe tha se bëhej fjalë për diçka të vogël që të nesërmen vajzat e kujtuan me të qeshur.

?Unë në fakt nuk pranova asgjë, por thjesht thashë se kaluam diçka të vogël atë ditë, në atë kohë. Ndodhi një natë thjesht dhe kaq!- u shpreh ajo.

Lajmet e fundit nga