LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/Ky është fustani që po bën "namin" në gjithë botën

27 Mars 2019, 15:10, Lifestyle CNA
Foto/Ky është fustani që po bën "namin" në

Kemi parë kaq shumë trende fustanesh, sa jemi bërë lëmsh! Por është një në veçanti që duhet ta kemi të gjitha në sezonin e pranverës.

Përgjithësisht lidhen me fustanet e nuseve të viteve ?80, por tashmë fustanet saten janë një veshje e përditshme.

Materiali i mëndafshit është bërë me kalimin e kohës më i hollë dhe më i lehtë.

Shumica e fustaneve mëndafshi lidhen me modelin me rripa, por ju mund të eksperimentoni me gjatësi, ngjyra dhe stile të ndryshme.

Këto lloj fustanesh i japin më shumë luks pamjes dhe janë perfekte për dasma apo mbrëmjet festive.

Lajmet e fundit nga