LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Atletet që po "pushtojnë" Londrën dhe janë të rehatshme

27 Mars 2019, 15:25, Lifestyle CNA
Atletet që po "pushtojnë" Londrën dhe janë të

Jeni kuriozë të dini cilat janë atletet që aktualisht po bëjnë namin në rrugët e Londrës?

Fotot më poshtë flasin vetë dhe sa më shpejt atlete të tilla duhet t?i veshim edhe ne sepse përveçse ?cool? dhe të rehatshme janë edhe trendy i 2019-ës.

Ngjyrën mund ta zgjidhni sipas preferencës, por mjafton të jenë Nike Air Max 97.

 

Lajmet e fundit nga