LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kjo verë do të jetë perfekte/Zbuloni modelet e kapeleve për këtë sezon

27 Mars 2019, 14:53, Lifestyle CNA
Kjo verë do të jetë perfekte/Zbuloni modelet e kapeleve për

Kapelja na mbron më së miri nga dielli dhe ndryshe nga syzet që mbrojnë vetëm sytë, ajo kujdeset që e gjithë fytyra të jetë gjatë gjithë kohës e mbuluar dhe e shëndetshme dhe është një lloj aksesori që bën të mundur që i gjithë look-u ynë të ndryshojë sa hap e mbyll sytë.

Mos të harrojmë dhe diçka tjetër shumë të rëndësishme. Jo të gjitha modelet e mëposhtme mundësojnë gjithë mbulimin e fytyrës, megjithatë disa prej tyre, po?

 

Lajmet e fundit nga