LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot e saj 'pushtuan' rrjetin/Këngëtarja shqiptare nuk "kursehet" në festën para dasmës

29 Mars 2019, 09:40, Lifestyle CNA
Fotot e saj 'pushtuan' rrjetin/Këngëtarja shqiptare

Gresa Behluli do të martohet të shtunën dhe ashtu siç e do zakoni,ka mbajtur mbrëmjen e djeshme kanagjegjin e saj, një festë e organizuar për çdo nuse para se të lidhë kurorë.Ajo është veshur me fustanin e kuq tradicional në një festë me të afërm e familjarë.

Në profilin e saj personal në Instagram, artistja shqiptare ka publikuar foto dhe video nga festa ku mes tyre ishte dhe një imazh ku shfaqet me familjen.

?Familja është gjithçka!?, ka shkruar ajo.

Nuk ka munguar urimi prekës i nënës së saj, Shkurte Fejza, e cila publikoi një foto të Gresës së veshur me fustanin e bardhë të nusërisë.

?E bukura ime, Zoti të bekoftë!? @gressabehluli?, ka shkruar Shkurta.

Nënë e bijë promovuan mbrëmë edhe këngën e re dedikuar njëra-tjetrës dhe nuk munguan emocionet dhe lotët në këtë natë të veçantë.

Gresa Behluli do të martohet nesër me biznesmenin shqiptar, Lulzim Ibrahimi i njohur si zyrtar i lartë i klubit të basketbollit të Z Mobile Prishtina.

Lajmet e fundit nga