LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

+18/'Pa tabu',fluks turistësh për të vizituar parkun më erotik në botë

27 Mars 2019, 13:25, Lifestyle CNA
+18/'Pa tabu',fluks turistësh për të vizituar

Në ishullin Jeju që ndodhet pikërisht në Korenë e Jugut është ndërtuar një park i dedikuar i gjithi marrëdhënieve seksuale.Me mijëra turistë kanë shkuar në këtë ishull vetëm për të vizituar parkun.

Presidenti i këtij ishulli ka thënë për ??BBC culture??:

Parku synon të ndihmojë njerëzit të kuptojnë se natyra marrëdhënieve është diçka për të cilën nuk duhet të kemi turp dhe tabu. Është edhe për ata që adhurojnë marrëdhëniet seksuale.??

Në këtë park janë vendosur statuja, për të cilat mund të thuhet se kanë pamje + 18. Kjo gjë është bërë për të hequr turpin që njerëzit kanë, kur flasim për marrëdhëniet seksuale, por edhe për të qenë më të lirë.

Aty shikon statuja me vajza të zhveshura, çifte në pozicione provokuese, por madje ka edhe ushqime në formën e organit gjenital të mashkullit.

 

 

Lajmet e fundit nga