LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrëfimi/Kam shkuar me 100 meshkuj të martuar

28 Mars 2019, 00:06, Lifestyle CNA
Rrëfimi/Kam shkuar me 100 meshkuj të martuar

Një grua në Britaninë e Madhe ka befasuar me deklaratën e saj duke thënë se ka bërë seks me 100 meshkuj të martuar në një hark kohor prej 10 vitesh.

Gweneth Lee deklaron se duke bërë këtë gjë ka shpëtuar martesat e tyre.

Ish-modelja 47-vjeçare tregon se nuk ndihet në faj për këtë gjë.

Sipas saj meshkujt me të cilët ka bërë seks do të ndaheshin nga partneret e tyre.

?Shumë njerëz nuk e pëlqejnë atë që unë bëj por me të vërtetë nuk ndjej keqardhje sepse besoj që kjo ka mbajtur shumë çifte së bashku. Kaq shumë martesa në Britani janë në krizë, veçanërisht çifte në moshë të mesme dhe me fëmijë.? ? tha Lee.

Lajmet e fundit nga