LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Brenda mendjes së grave/ Ju zbulojmë fantazitë më të errëta të tyre

27 Mars 2019, 22:00, Lifestyle CNA
Brenda mendjes së grave/ Ju zbulojmë fantazitë më të

Një studim tregon se gratë mund të arrijnë orgazmën edhe me anë të imagjinatës. Ajo çka imagjinojnë më shumë gratë është një burrë i tretë në marrdhënien e tyre.

Të të shohin teksa bën seks është eksituese për gratë dhe bën pjesë në fantazitë më të gjalla të grave. Në vendin e parë të sipas studimeve është fantazia e grave për të bërë seks në publik./CNA.al

Lajmet e fundit nga