LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Shëndeti është e vetmja gjë e rëndësishme"/Këngëtarja shqiptare tregon periudhën e saj të errët

29 Mars 2019, 09:53, Lifestyle CNA
"Shëndeti është e vetmja gjë e

Në një postim në rrjetet sociale, këngëtarja Flaka Krelani ka rrëfyer për herë të parë se ka kaluar një kohë të vështirë fizikisht dhe mendërisht në fund të 2018-s dhe fillim të 2019-s.

Ajo thote se vendosi të flasë për këto vështirësi pasi është normale të flasësh për gjërat që na bëjnë keq.

Flaka shprehet se shëndeti është e vetmja gjë që ka rëndësi dhe se probleme të tilla e bëjnë të jetë më e fortë dhe të arrijë çdo gjë që do në jetë:

?Fundi i vitit 2018 dhe fillimi i vitit 2019 ka qenë i vështirë për mua fizikisht dhe mendërisht. Arsyeja që po shprehem kaq shumë, është sepse secili prej nesh ka vështirësi të cilat janë normale, zhgjënjimet gjithashtu janë normale, si mungesa e motivimit, nuk është fundi i botës apo gjëra të tjera që na bëjnë të ndihemi keq. Do të doja të gjitha të ishin si ilaçe që të mund t?i konsumoja çdo ditë, sepse më ndihmojnë të arrijë gjithçka që dua në jetë. Ajo që jemi, është ajo për të cilën jemi të gatshëm të luftojmë. Kthejeni veten në prioritet dhe mos e ktheni ?problemin? në problem, sepse ai nuk ekziston. Shëndeti është e vetmja gjë e rëndësishme në jetë?, ka shkruar këngëtarja. Ajo ka marrë menjëherë një mbështetje shumë të madhe nga fansat dhe guximi i saj është përgëzuar nga të gjithë.

Lajmet e fundit nga