LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Cilat do të jenë shenjat më me fat në ditët e fundit të Marsit?

29 Mars 2019, 12:10, Lifestyle CNA
Cilat do të jenë shenjat më me fat në ditët e fundit

Dashi:

Më në fund do të gjeni qetësinë për të cilën keni patur nevojë. Do ju vijnë disa mundësi që nuk do mund t?i refuzoni. Sa i përket ekonomisë, do keni rritje.

Shigjetari:

Po kaloni një periudhë të zymtë dhe ndoshta kjo dhe për fajin tuaj. Përpiquni t?i kuptoni njerëzit më shumë. Jo gjithmonë ata mund të kenë gabim. Nëse merrni këto nisma, këto ditë kanë për të qenë me të vërtetë të bukura. Rritje pritet sa i përket financave.

Bricjapi:

Padyshim që ky muaj ka qenë mjaft stresues për ju, kjo dhe për shkak të ndikimit të Saturnit. Ju si Bricjap jeni natyrë e ndjeshme, por këto ditë do të ndiheni më të fortë se kurrë. Do gjeni përgjigjet e pyetjeve që prisnit. Një “boom” lajmesh të mira pritet t?ju vijnë.

Lajmet e fundit nga