LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Gjeja më e shëmtuar"/Risia e xhinseve pritet keq nga përdoruesit

29 Mars 2019, 12:25, Lifestyle CNA
"Gjeja më e shëmtuar"/Risia e xhinseve pritet keq nga

Të brendshmet e reja janë pritur aq keq sa një përdorues i quajti si ?gjëja më e shëmtuar që kam parë në jetën time?.Këto xhinse që shikoni në foto kushtojnë 273 euro kanë përhapur konfuzion tek përdoruesit e Instagramit.?Xhinset? të cilat janë nxjerrë në shitje online nga ?Ssense? kanë shkaktuar një numër të madh reagimesh në rrejt, shumica prej të cilave negative.

Qëkur u bë popullor si një material veshjesh në vitin 1950, xhinsi ka qenë i pranishëm pothuajse në çdo sezon ose periudhë, por të brendshme me këtë material nuk të ndodh të shohësh çdo ditë.

Të brendshmet janë sjellë nga marka Y/Project, dhe siç duken edhe nga fotot, nuk janë gjëja më e rehatshme e mundshme për t?u veshur.

 

 

Lajmet e fundit nga