LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Maksimumi i argëtimit tim tani është divani"/Moderatorja shqiptare rrëfen sakrificat që ka bërë për punën

30 Mars 2019, 10:25, Lifestyle CNA
"Maksimumi i argëtimit tim tani është

?Maksimumi i argëtimit tim tani është divani, televizori ndezur, 1 milion ushqime tek tavolina ngjitur me divanin?, tregon moderatorja.

E ftuar në emisionin ?Tag?, Shkira foli për eksperiencën e saj si moderatore e programit ?E diell?. Për të s?është aspak e lehtë pasi i është dashur të heqë dorë nga shumë gjëra, si pijet alkoolike apo daljet në darkë.

Por gjithashtu, ajo duket se ka hequr dorë edhe nga lidhjet, pasi nuk ka më kohë.

?Kam lënë edhe gjëra të tjera, gjëra që fillojnë me ?S? që kur ka filluar ?E diell?. Nuk kam pasur realisht nerva dhe kohë fare për t?u marr me asnjë njeri. E vetmja gjë që dua pas pune është të kthehem në shtëpi, të rri vetëm dhe të fle?, tregon ajo.

Lajmet e fundit nga