LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto+16/Françeska Jaçe i "tërbon" të gjithë duke pozuar pa reçipeta

29 Mars 2019, 11:02, Lifestyle CNA
Foto+16/Françeska Jaçe i "tërbon" të

Ish-banorja e ?Big Brother?, Françeska Jaçe, vazhdon që të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Ajo gjithashtu vijon që të surprizojë fansat e saj me pozat seksi dhe provokuese në profilin e ?Instagram?-it.

Françeska ka publikuar disa fotografi në të cilat shfaqet me një maskë në pjesën e syve. Ndërkohë mban veshur një minifustan të zi prej tyli me mëngë të gjata dhe taka të zeza.Ajo që vihet re është se Jaçe ka zgjedhur të mos veshë reçipeta, pasi duket se është mjaftuar me mbulimin e gjoksit thjesht me gurët e vegjël që përmban fustani. ?Dëshira misterioze?, shkruan Françeska.

 

Lajmet e fundit nga