LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Donte të më merrte paratë"/Pas anulimit të martesës prej 4 ditësh revoltohet aktori

30 Mars 2019, 10:58, Lifestyle CNA
"Donte të më merrte paratë"/Pas anulimit të

Aktori Nicolas Cage kishte paraqitur një kërkesë për nisjen e procedurave për martesë me partneren e tij që prej një viti.

Por, mesa duket periudha e ?mjaltit? kaq e pati, pasi planet kanë ndryshuar tashmë.

Mediat e huaja raportojnë se ditën e mërkurë, Cage ka kërkuar anulimin e martesës nga bashkëshortja, grimierja Erika Koike, të kryer më datë 23 mars.

Regjistrimi në gjykatë tregon se aktori 55-vjeçar do të kërkojë divorc në rast se anulimi nuk është i mundur.

Nicolas dhe Erika nisën të dilnin bashkë në prillin e vitit të kaluar, por gjatë gjithë kësaj kohë e kanë mbajtur marrëdhënien e tyre larg fokusit të mediave.

Kërkesa e papritur për anulimin e martesës së Cage vjen pas disa pamjeve të çuditshme që u publikuan disa ditë më parë, kur aktori ishte filmuar duke i bërtitur partneres në rrugë, i dehur.

Sipas ?Daily Mail?, në video gjatë gjithë kohës aktori bërtiste: ?Do më marrë të gjitha paratë? dhe ?ish-i i saj është i droguar?.

Nicolas Cage njihet për marrëdhëniet e tij të komplikuara, pasi edhe në rastë të tjera ka pasur ndarje të këtij lloji. Kujtojmë se kjo ishte martesa e katërt e tij.

Lajmet e fundit nga