LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Elvana shfaqet me një stil komplet ndryshe në premierën e filmit në Kosovë

30 Mars 2019, 09:11, Lifestyle CNA
Elvana shfaqet me një stil komplet ndryshe në premierën e filmit

Elvana kishte zgjedhur një ngjyrë jeshile të ndezur për premierën e filmit ?2 gisht mjaltë? në Tiranë, ndërsa për premierën në Prishtinë ajo u shfaq me një stil komplet ndryshe.

Këngëtarja dhe aktorja nuk kishte zgjedhur fustan, por një kombinim mes streçeve dhe një bluze ?crop-top? me fruda.

Mbrëmjen e djeshme Elvana preferoi kombinimin mes të zezës dhe ciklamines, ndërsa çizmet ishin njësh me streçet. Flokët i kishte lënë të lëshuara dhe ashtu si gjithmonë kishte zgjedhur një makijazh jo shumë të rënduar.

 

 

Lajmet e fundit nga