LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Si të dukeni “chic” edhe nëse pëlqeni këpucët e sheshta?

31 Mars 2019, 10:25, Lifestyle CNA
Si të dukeni “chic” edhe nëse pëlqeni

Nuk është sekret se këpucët e duhura me taka mund t?ju bëjnë të dukeni më elegante dhe më të gjata.

Po nëse preferoni këpucët më të rehatshme, atëherë ka disa mënyra që dhe këpucët e sheshta të kenë të njëjtin efekt.

Në fakt ka disa truke që përdoren nga disa të famshme që të dukeni shumë klas.

1.Zgjidhni veshje sipër gjurit

2.Ekspozoni kyçet

3.Zgjidhni veshje të sipërme të gjata (pallto, pardesy)

Burimi: Who What Wear

Lajmet e fundit nga