LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/Këto sandale gjithmonë duken të shtrenjta pavarësisht sa kushtojnë në të vërtetë

31 Mars 2019, 09:53, Lifestyle CNA
Foto/Këto sandale gjithmonë duken të shtrenjta pavarësisht

Fatmirësisht ekzistojnë disa lloje sandalesh dhe shapkash të cilat pavarësisht sa kushtojnë, ato duken sikur janë blerë shumë shtrenjtë.

Në fotot në vijim janë të gjitha llojet që bëni mirë t?i blini këtë verë pasi ?benefitet? janë të shumta. Keni nevojë t?i dini? Mirë atëherë?

Së pari do dukeni ?goca me lekë!?

Së dyti, janë të kombinueshme me çdo lloj veshje.

Së treti, do dukeni trendy dhe me shumë stil.

 

Lajmet e fundit nga