LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Të dashuruara pas fustaneve? Ja cili është trendy i 2019-ës

31 Mars 2019, 10:10, Lifestyle CNA
Të dashuruara pas fustaneve? Ja cili është trendy i 2019-ës

Siç thonë stilistë të ndryshëm, një fustan me pika nuk duhet të mungojë kurrë në gardërobë pasi hyn në listën e veshjeve që ?duhet? t?i kemi!

Nëse jeni të dashuruara pas fustaneve dhe mezi prisni të zbuloni cili është trendi i 2019-ës, jeni në vendin e duhur!

Ju bëjmë me dije se janë të gjitha llojet e fustaneve me pika, ato të cilat pritet të bëjnë namin këtë verë.

Disa mund t?i vishni në plazh, disa të tjerë në zyrë?ku të dëshironi.

 

Lajmet e fundit nga