LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Almeda Abazi tregon çfarë bën një grua shtatzënë në muajin e nëntë

31 Mars 2019, 09:25, Lifestyle CNA
Almeda Abazi tregon çfarë bën një grua shtatzënë

Almeda Abazi është në muajin e fundit të shtatzënisë, ndërsa për pak ditë do të bëhet nënë për herë të parë.Ish-Miss-i shqiptar na shuan kuriozitetin për faktin se çfarë mund të bëjë një shtatzënë kur është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël.

Almeda tregoi pak kohë më parë se do të zgjedhë mënyrën natyrale për të sjellë në jetë djalin e saj.

Bukuroshja shqiptare dhe aktori turk, Tolgahan Sayisman, pritet të behën prindër për herë të parë në muajin prill.

Ajo postoi një imazh të rikthyer nga verat e kaluara, me mbishkrimin:

?Kjo është çfarë bën kur je shtatzënë në muajin e nëntë, kërkoni rreth fotografive të vjetra?.

 

Lajmet e fundit nga