LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"E bërë me silikon"/Komentuesit "masakrojnë" Olimpian e 'Xing me Ermalin'

31 Mars 2019, 08:40, Lifestyle CNA
"E bërë me silikon"/Komentuesit "masakrojnë"

Këngëtarja nga Shkodra, në emisionin ?Xing me Ermalin? Olimpia Smajlaj,provokon shpeshherë me foto të nxehta dhe komentet nga ndjekësit janë të shumta.

Në një foto të fundit që ajo kishte postuar ku dukej e veshur me një fustan të zi me xixa të çarë anash, i është kthyer me batuta në komente një ndjekësi.

Komentet:

Ça viktime e bame me silikon”

Viktimë e trurit tënd i bie t?jesh ti, por po e marr si kompliment që jam e mirë aq sa mos me tu besu se Nuk ka silikon. Shndet”

Lajmet e fundit nga