LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Zmr, sa çova atë k**** në punë", gabon mesazhin e nisur për dashnoren, djali shqyen sytë kur sheh kujt ia ka dërguar

31 Janar 2018, 12:40, Aktualitet CNA

Të kapësh partnerin duke të të tradhtuar është një nga situatat më prekëse dhe më shkatërruese.

As viktima e tradhtisë dhe as ai që ka tradhtuar nuk do ndiheshin mirë në një situatë të tillë.

Tradhtia ka ekzistuar para se njerëzimi të civilizohej dhe është konsideruar nga shumica si traditë.

Ka shumë mënyra me anë të të cilave partneri juaj mund t?ju kapë në tradhti e sipër.

Disa nga incidentet më interesante të këtij akti janë publikuar online./CNA

Lajmet e fundit nga