LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tre muaj pas vdekjes së Adelës, Bjordi pranon lidhjen e re

31 Janar 2018, 10:51, Aktualitet CNA

Gati tre muaj pas vdekjes së ish-të dashurës së tij Adelajda Xhamani, Bjordi Mezini ka pranuar publikisht se është në një marrëdhënie të re.

Ish-banori i “Big Brother 2” dhe gazetarja Xhamani përjetuan bashkë një romancë të bukur dashurie, që nuk zgjati edhe shumë kohë pas daljes së tyre nga shtëpia e famshme.

Por kur kishin kaluar disa vite nga ndarja e çiftit, Adela humbi jetën tragjikisht tetorin e kaluar, në shtëpinë e saj në Tiranë, ku jetonte e vetme.

Vetëm pak kohë pas vdekjes së saj Bjordi ka rrëfyer sot se është në një marrëdhënie të fortë me një vajzë.

Së pari e ka konfirmuar miku i tij, baritoni Gëzim Myshketa i cili ka treguar se vajza që i ka rrëmbyer zemrën Bjordit është shumë e mirë.

Në  emisionin ?Kush vjen për drekë?, Bjordi e ka konfirmuar duke mos treguar shumë detaje pasi e ka të shenjtë jetën private.Ai tha:

Jam në një lidhje, nuk mund të them asgjë më shumë. E kam shumë të shenjtë jetën private. Preferoj ta mbaj për veten time. Unë gatuaj për shoqen time, edhe ajo gatuan për mua. Unë jam patriarkal në kuzhinë dhe është e vështirë të ndash kuzhinën me mua. Ne nuk jetojmë bashkë dhe kjo gjë e mban lidhjen shumë të fortë.”Ndërkohë në rrjetet sociale, Bjordi tregohet i rezervuar, ndërsa ndër postimet e fundit është edhe ai për Adelën e dashur./CNA

Lajmet e fundit nga