LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mbante video pornografike me të mitur, aktori i famshëm gjendet i vetëvrarë në shtëpi

31 Janar 2018, 10:09, Aktualitet CNA

Ylli i komedisë muzikore ?Glee? , aktori Mark Salling është gjetur ditën e sotme i vetëvrarë në banesën e tij.

35-vjeçari pak muaj më parë ishte dënuar pasi në shtëpi iu gjetën materiale pornografike me të mitur.

Aktori pranoi se mbante rreth 50 mijë imazhe me përmbajtje seksuale të vajzave nën 10 vjeç.

Trupi i tij u gjet mëngjesin e sotëm tek fusha e basketbollit të shtëpisë së tij në Sunland, Los Angeles.

Aktori do të priste dënimin në 7 mars të këtij viti, pasi prokuroria kishte kërkuar 5 deri në 7 vite burg. Ai po mbahej në arrest shtëpie pasi ishte duke u kuruar nga depresioni.

Mark kishte tentuar të vetëvritej edhe verën e kaluar, dhe kësaj here nuk ia ka dalë të shpëtojë.

Gjithashtu, aktorit i ishte ndaluar të komunikonte me fëmijë nën 18-vjeç pa praninë e prindërve të tyre.

35-vjeçari ishte denoncuar edhe nga ish-e dashura me pretendimin se e kishte detyruar të kryente marrëdhënie seksuale të pambrojtur./CNA

Lajmet e fundit nga