LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto/Modelja e njohur shqiptare tashmë shoqërohet me Jennifer Lopez

31 Janar 2018, 09:01, Aktualitet CNA

Kush e ka ëndërr të takojë një herë të vetme Jennifer Lopez-in? Na e do mendja, të gjithë! Epo, jo çdokush e ka këtë fat pasi janë disa personazhe aq të njohur sa edhe rastësisa, zor se funksionon në këto raste pasi jetët e tyre janë aq të mbrojtura dhe aq të siguruara sa nuk tolerohen as rastësisë e jetës.

Ka qenë pikërisht Xhesika Berberi, modelja e njohur shqiptare që tashmë prej kohësh jeton në SHBA e cila ka postuar një foto me Jennifer Lopez në Instagram vetëm pak minuta më parë.

Siç duket të dyja vajzat kanë qenë të ftuara në të njëjtin event ndaj dhe ky ka qenë moment shumë I mirë për të shkrepur një foto./CNA

Lajmet e fundit nga