LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Panik në Tiranë/ Autobusi përfshihet nga flakët

31 Janar 2018, 07:31, Aktualitet CNA

Një autobus i linjës së Kukësit është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në kryeqytet. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në afërsi të sheshit ?Shqiponja?, ndërsa autobusi ishte  duke ardhur në drejtim të Zogut të Zi.

Bëhet e ditur se flakët kanë ardhur si pasojë e një defekti tek motori, ndërsa fatmirësisht nga ngjarja nuk ka pasur persona të lënduar.

Zjarrfikëset kanë shkruar menjëherë në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga