LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, 31 janar 2018

31 Janar 2018, 07:46, Aktualitet CNA

Këto janë disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 31 janar 2018:

?Standard? hapet me titullin ?Rama fal detin, ministri grek: Shqipëria pranoi zgjerimin e ujërave helene me 12 milje?, ndërsa një tjetër titull vijon ?Basha: produkti i Ramës në raport me Europën është droga, krimi dhe emigrimi?.

?Koha Jonë? hapet me titullin ?Varka e Ramës nën dallgët greke?, ndërsa një tjetër titull i kësaj gazete vijon ?Mesila Doda: Presidenti të kërkojë dosjen e bisedimeve me Greqinë?.

?RD? hapet me titullin ?Kapja e drejtësisë shqetëson Europën?, ndërsa vijon me një tjetër titull ?Vjedhja me Aeroportin e Vlorës, skema e njëjtë si me CEZ-in?.

?Gazeta Gol? hapet me titullin ?Fili largohet zyrtarisht nga Partizani, ka oferta nga jashtë?, ndërsa një tjetër titull vijon ?Ze Maria I druhet Kukësit: Ata janë kampionët e Shqipërisë?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga