LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vrasja e Kasmit/ Zbulohet identiteti i bashkëpunëtorit të Konjarit

31 Janar 2018, 09:25, Aktualitet CNA

Në vijim të veprimeve të kryera nga grupi i posaçëm i ngritur pranë Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë në bashkëpunim të ngushtë me Prokurorinë pranë Rrethit Gjyqesor Tiranë për zbardhjen e veprës penale ?Vrasja me paramendim?,

?Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve luftarake dhe e municionit? e kryer në bashkëpunim u ndalua shtetasi M.M. i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e shtetasit D.K.

Lajmet e fundit nga