LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sokol Balla i “rrëmben” studion Eva Muratit: Mbaje mirë se…!

31 Janar 2018, 09:37, Aktualitet CNA

Moderatorja simpatike e emisionit të ?UEFA Champions League?, Eva Murati, e ka uruar kolegun e ri Sokol Balla për emisionin e tij në Vizion Plus.

Eva ka zbuluar se ajo dhe Sokol Balla ndajnë të njëjtën studio për emisionet e tyre. Ka qenë vetë moderatorja ajo që ka treguar këtë përmes një postimi në Instagram, ku i ka kërkuar Ballës ta mbajë mirë studion.

Ajo shkruan:

?Sokol Balla mbaje mirë ketë studio se është studio e Champions-it! Urime për emisionin!?!

Lajmet e fundit nga