LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Moderatorja seksi shqiptare shfaqet pa make-up/Ja si duket

31 Janar 2018, 11:19, Aktualitet CNA

Ilda Bejleri është një ndër moderatoret më të komentuara të showbizz-it shqiptar. Kohët e fundit ajo është vënë në qendër të vëmendjes mediatike për shkak të një lidhjeje të mundshme me deputetin demokrat Klevis Balliu.

Ndonëse përflitet Ilda nuk ka dalë në një deklaratë publike për ta mohuar apo pohuar një gjë të tillë.

Ndërsa moderatorja është mjaft e komentuar edhe për shkak të pamjes së saj mjaft tërheqëse. Ilda është shumë aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikon foto.

Së fundmi moderatorja ka habitur paksa fansat. Bejleri ka publikuar një video ku shfaqet pa grim . Moderatorja ndodhej në ambjentet e një SPA teksa filmonte veten. /CNA

 

Lajmet e fundit nga