LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Prezantuesja e njohur braktis moderimin e lajmeve/ Ja ku do e shohim në vijim

19 Shtator 2017, 18:00, Lifestyle CNA

Juli Xhokaxhi është një nga gazetaret dhe moderatoret më me përvojë në televizionet shqiptare.

Prej vitesh ajo moderon lajmet në televizionin ABC News.

Por duket se tashmë Xhokaxhi do të ndryshojë formatin e të qënit në ekran, pasi pritet që ta shohim në emision politik.

Gazetarja nga sot e tutje është duke u përgatitur për emisionin e saj politik, që do të transmetohet 2 herë në javë në orën 20:00, po në ?ABC?- ka sqaruar ajo për Shuplaka.

?Po punojmë me spotin, më prit për detaje të tjera?, na mban pezull Xhokaxhi, ndërsa shton se emisioni do ketë: ?Debat politik në studio, intervista në terren dhe vëzhgim në thelb i të pathënave të politikës?- përfundon Xhokaxhi. /Citynews

Lajmet e fundit nga