LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një dashuri si ajo e Gigi Hadid dhe Zayn Mailk

15 Gusht 2017, 22:50, Aktualitet CNA

Modelja me famë botërore Gigi Hadid sapo ka pozuar për kopertinen e revistës Vogue Korea dhe i dashuri i saj sigurisht që nuk do rrinte pa e postuar në llogarinë e tij në Instagram.

Ai nuk ka shkruar asgjë thjesht na lë të kuptojmë dashurinë e madhe që ai ndjen për të me anë të një emoji në formë zemre.

Ndërsa Gigi nga ana tjetër ka ndarë foton në profilin e saj në Instagram dhe ajo duke përdorur emoji të ndryshëm./CityNews

Lajmet e fundit nga