LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

A do t’i vizitonit? / Destinacionet turistike më të rrezikshme në botë

15 Gusht 2017, 20:40, Aktualitet CNA

Jemi pikërisht në sezonin turistik dhe të gjithë ata që ende nuk i kanë bërë gati valixhet e tyre për tu larguar diku, janë duke kërkuar vendin ideal për të kaluar pushimet.

Shumë arratisen drejt plazhit, kjo është mëse e zakontë pëer të përballuar ditët e nxehta të verës, por ka dhe nga ata guximtarët të cilët të intriguar vizitojnë vende më ekzotike.

Hidhini një sy këtyre fotove të destinacioneve turistike më të rrezikshme në botë.

A do t?i vizitonit?/CityNews

Lajmet e fundit nga