LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot e pabesueshme/ Të rinjtë 100 vite më parë

15 Gusht 2017, 20:22, Aktualitet CNA

Përgjatë gjithë historisë njerëzit gjithmonë i kanë parë gjeneratat e reja me një sy disi kritikues për shkak të ndryshimeve që ata kanë me gjeneratat e vjetra.

Gjthmonë brezat e rinj dhe brezat e vjetër janë ndeshur, e reja me të vjetrën në një ?luftë? mes traditës dhe inovacionit.

Këtu do të shihni fotot e të rinjve nga e gjithë bota 100 vite më parë. Krahasimin se sa shumë brezat e rinj kanë ndryshuar në 100 vite mund ta bëni vetë./CityNews

Lajmet e fundit nga