LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Alarmohet Stambolli/ Një burrë qëllon me armë zjarri drejt makinave (Video)

15 Gusht 2017, 20:34, Aktualitet CNA

Qytetarët e Stambollit janë tmerruar dhe frikësuar pasi një burrë ka përhapur zjarr në drejtim të makinave.

Sipas mediave turke, ai ndodhet mbi një çati dhe papritur filloi të qëllonte me armë mbi makinat që gjendeshin poshtë.

Ashtu siç duket edhe nga videoja e mëposhtme, autoritetet turke po negociojnë me personin në fjalë, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, por nuk janë mësuar akoma shkaqet e e këtij verpimi./CityNews

Lajmet e fundit nga