LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto/Kafshët me stil në të veshur

15 Gusht 2017, 22:30, Aktualitet CNA

Të gjithë i duam kafshët tona shtëpiake, dhe besoj se nga një rrobë të vogël duhet të keni për to.

Ne ju kemi sjellë disa nga fotot  më virale online për sa i përket veshjeve më të bukura që keni parë në një kafshë ndonjëherë./CityNews

Lajmet e fundit nga