LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ai kthen përgjigje pas disa minutash?!/ Ja se çfarë do të thotë

15 Gusht 2017, 21:50, Aktualitet CNA

Nëse e keni pyetur veten se çfarë do të thotë kur ai merr kohë për të kthyer përgjigje, ne e kemi të përmbledhur në këtë artikull se çdo të thotë koha që ai merr për t?ju përgjigjur mesazhit

 

Ai është shumë i dhënë pas teje dhe ju jeni prioriteti i tij.

 

Kjo është standartja e njerëzve që rrinë në shtëpi dhe presin disa minuta të kalojnë, në mënyrë që të tjerët të mendojnë se ai është person i rëndësishëm dhe që ka shumë punë për të bërë.

 

Njerëzit që nuk duan të kthejnë përgjigje zakonisht shkruajnë shumë vonë, ose të tjerët që thjesht duan të kenë një shkëputje të vogël.

 

Ky mesazh mund të duket shumë i çuditshëm dhe në të njëjtën kohë shumë alarmant. Njerëzit ose janë shumë të zënë ose nuk duan t?ju kushtojnë rëndësi. Ndodh pa problem.

 

Kjo është me të vërtetë e çuditshme pasi çdo njeri rri në telefon 24 në 24. Prandaj ai ose dëshiron të bëjë ??tipin?? ose nuk ka fare interes në ty./CityNews

Lajmet e fundit nga