LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Korçë/ Zjarri përfshin një stallë bagëtish dhe shtëpinë, detajet

15 Gusht 2017, 20:44, Aktualitet CNA

Flakët e zjarrit kanë përfshirë stallën e bagëtive dhe një banesë në Vithkuq të Korçës.

Sipas njoftimit të policisë, dyshohet që shkaku i zjarrit të ketë qenë një shkëndijë elektrike.

Gjithashtu mësohet se nuk ka asnjë të lënduar, por janë shkaktuar vetëm dëme materiale. Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave./CityNews

 

Lajmet e fundit nga