LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

7 gjërat që meshkujt shohin tërheqëse tek një femër

15 Gusht 2017, 22:10, Aktualitet CNA

Ngrini duart lart ju femra të bukura dhe beqare. Mesa duket paska mënyra të tjera në të cilat meshkujt tërhiqen për të bërë lëvizjen e parë dhe nuk ëhstë vetëm pamja.

-Jeni e sjellshme

Është më bazikja, por dhe më e rëndësishmja.Të lësh të tjerët përpara tejë dhe të jesh e sjellshme gjatë gjithë kohës.

-Bëni lëvizjen e parë

Të tregosh interes krijon tërheqje, dëgjo me kujdes dhe bëj pyetje.

-Jini pozitive

Personaliteti pozitiv i një personi krijon impaktin tek të tjerët dhe në pjesën e jashtme. Është çelësi për të pasur një partner afatgjatë.

-Jini e sinqertë

Kërkimet tregojnë se meshkujt janë më të tërhequr drejt së pafajshmes sesa femrat. Njerëzit e sinqertë janë më të përshtatshëm.

-Ju luftoni drejt

Grindjet do ndodhin, por mos harroni që kujdesuni për njëri tjetrin.

-Keni hobi të ndryshëm

Nëse një femër ka hobi të shumta, kjo e bën më tërheqëse si partnere. Mos u bëj njësoj sit ë tjerat.

-Të pëlqen koha jote

Të pëlqen të rrish me partnerin tënd, por nuk mund të jesh më të gjithë kohës. Koha e kaluar larg njëri tjetrit është më e shëndetshme./CityNews

Lajmet e fundit nga