LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/Personazhet publik që zotërojnë ishuj privatë

15 Gusht 2017, 22:40, Aktualitet CNA

Të gjithë e dimë që VIP-at paguhen në shuma marramendëse. Ata mund të përballojnë gjërat e luksit, pushime të shtrenjta dhe madje dhe prona me çmime në stratosferë.

Ato kanë luksin të blejnë dhe ishuj privatë nëse duan.

Këta ishuj kushtojnë miliona dollarë, dhe nëse do kishit kaq shumë para, a nuk do të bënit dhe ju të njëjtën gjë?

Shfletoni galerinë të shikoni këta personazhe dhe ishujt e tyre super luksoz./CityNews

Lajmet e fundit nga