LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kendall Jenner pushon nga puna rojen e sigurisë

20 Mars 2017, 19:00, Lifestyle CNA

Para disa ditësh, modelja Kendall Jenner bëri të ditur se i kishin vjedhur një bizhuteri në vlerën 200$. Sipas saj, vjedhja kishte ndodhur gjatë një feste të organizuar me miqtë, në shtëpinë e saj.

Burimet e policisë deklaruan se nuk kishte shenja të një vjedhjeje të organizuar, ndaj kjo ka lënë dyshime që hajduti të këtë qenë brenda shtëpisë.

Padyshim që kjo ngjarje e ka indinjuar tej mase Kendall dhe familjen e saj, ndaj ato kanë vendosur të heqin nga puna rojen e sigurisë, një ditë pas vjedhjes. /CityNews 

Lajmet e fundit nga