LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Beyonce vjen elegante në Los Angeles

19 Mars 2017, 17:00, Lifestyle CNA

Beyonce ka shkrepur një foto shumë të këndshme veshur e gjtiha me një pallto bezhë e një fustan të tillë.

Bukuroshja ka treguar kështu veshjen e saj në një postim të fundit në proflin zyrtar në Instagram, ndërsa ka qenë pjesë e performancës së Alvin Ailey American Dance Theater në  Los Angeles.

Këngëtarja e mirënjohur duket se ka linja perfekte trupore, edhe pse në shtatëzaninë e saj është duke pritur dy binjakë dhe duket qartazi barku. /Citynews/

Lajmet e fundit nga