LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Michelle Keegan dhe Mark Wright më afër se kurrë/Selfie nga dasma e një miku

19 Mars 2017, 13:38, Lifestyle CNA

Çifti i famshëm është përfolur kohët e fundit për probleme në martesën e tyre.

Por Michelle Keegan dhe Mark Wright i kanë hedhur poshtë të gjitha spekulimet e mësiperme me një gjest tepër romantik gjatë dasmës së mikut të tyre këtë të shtunë.

Ylli i ?The Our Girl?,29 vjeçarja Michelle, ka pozuar pranë bashkëshortit të saj 30 vjeçar dhe e ka shpërndarë foton në Snapchat./CityNews

Lajmet e fundit nga