LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Më duaj siç di ti/ Zajmina merr propozim për martesë

19 Mars 2017, 10:51, Lifestyle CNA

Këngëtarja e njohur Zajmina Vasjari, këtë shkurt duket se ka pasur një fund të lumtur.
Edhe pse vitin e kaluar ata u ndanë, i dashuri i saj i ka propozuar asaj për martesë teksa shijonte rrrezet e dillit në Maldive.

Zajmina i është përgjigjur menjëherë duke i thënë ?po? për martesë pikërisht ditën e të dashuruarve në 14 shkurt.

Identitetin e partnerit, ajo e ka mbajtur gjithmonë të fshehtë duke mos hedhur asnjë foto në rrjetet sociale.

?Prive? zbuloi dje fotot e sipërmarrësit shqiptar tashmë i fejuari i Zaiminës.
Ai quhet Klodian, dhe merret me biznesin e ndërtimeve.

Në fotot e publikuara, dallohet i njëjti tatuazh në krah që Zajmina e ka publikuar kohë më parë në Instagram.

Ky moment ka qenë shumë i bukur dhe I veçantë për të, e cila shkruan, “Më duaj siç di ti”./CityNews

Lajmet e fundit nga