LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT/ Nora Istrefi nuk i ndahet Kim Kardashian

18 Mars 2017, 14:06, Lifestyle CNA

Shpesh Nora Istrefin e kanë cilësuar si një kopje të Kim Kardashian. Jo vetëm veshjet, por edhe grimi është i njëjtë.

Duket se këngëtarja është e afeksionuar pas Kim-it, aq sa edhe në  setet e fundit ajo është thjeshtë një kopje.

Fansat e saj e kanë kuptuar këtë detaj, dhe shpesh ia kanë vënë në dukje. Gjithsesi, në morinë e komenteve nuk ka asnjë kritikë, pasi edhe Norës i shkon ky imazh. /CityNews

Lajmet e fundit nga