LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ja si duket Black Chyna me ndryshimin e rradhës

19 Mars 2017, 10:00, Lifestyle CNA

Ajo është 28 vjece por ngelet si gjithmonë një nga femrat më seksi dhe më provokueset e botës së showbizit.

Zeshkania bukuroshe e cila i dha fund marrdhënies së saj bashkëshortore me vëllain e Kim, pikërisht Rob Kardashian, duket se ka nevojë për pak ditë relaksi.

Bukuroshja është parë në sallone bukurie duke u kujdesur për veten, ndërsa ndryshimi i ri i flokëve të saj në kacurela e bën të duket edhe më seksi dhe e nxehtë.

Black Chyna i ka dhënë fund një herë e mirë zënkave me Rob, ndërsa fëmijët e vegjël janë nën kujdestarinë e saj. /Citynews/

Lajmet e fundit nga