LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Befason Johansson/ Rikthen fuqishëm rozën

18 Mars 2017, 18:00, Lifestyle CNA

Scarlett Johansson ka bërë një zgjedhje vërtet të vecantë me veshjen e saj, ndërsa binte në sy mjaftueshëm në konferencën e mbajtur në Korenë Jugore.

Aktorja e mirënjohur ishte e ftuar në ceremoninë e konferencës për shtyp të filmit Ghost In The Shell at the Grand Intercontinental Hotel, ndërsa ajo cka binte në sy ishin pantallonat e saj të lirshme rozë, të kombinuara me bezhën perfekte.

Edhe pse 32 vjecare, aktorja vazhdon ta ruajë freskinë dhe si gjithmnë duket elegante. /Citynews/

Lajmet e fundit nga