LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT/ Morena Taraku përmes fotove

18 Mars 2017, 14:23, Lifestyle CNA

Nuk ka asnjë dyshim se Morena Taraku është një nga femrat më joshëse të show-bizzit shqiptar.

Modelja dhe këngëtarja konkuron fort koleget e saj, e  pa më të voglin problem ajo pushton gjithmonë vëmendjen e mediave me fotot e saj.

Ndonëse emri i saj është lakuar për ndërhyrje, Morena duket në formë të shkëlqyer. /CityNews

Lajmet e fundit nga