LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ja cfarë ka rezervuar Bieber/ Kapet “matt” duke xhiruar

19 Mars 2017, 08:00, Lifestyle CNA

Adoleshenti i suksesshëm që rëmbeu zemrat e femrave dikur, tashmë është rritur.

Bukuroshi Justin Bieber ka mbushur 23 vjec këtë vit, ndërsa ylli me origjinë kanadeze është duke eksperimentuar tanimë me figurën e tij në botën e kinematografisë.

Justin që ja doli të rrëmbente zemrat e gjithë vajzave kudo në botë me hitet dhe koncertet e tij, ka premtuar një projekt gjigand filmik, xhirimet e një seriali, ndërsa është fotografuar pikërisht në sheshxhirime.

Ylli dukej shumë i interesuar mbas sekuencave filmike dhe Justin Bieber si gjithmonë ka pozuar gjysëm nudo për ti cmendur vajzat, ndërsa di ta përdorë më së miri armën e tij më të fortë, fytyrën e ëmbël. /Citynews/

Lajmet e fundit nga